З радістю повідомляємо про відкриття першого офіційного магазину Gepur в ТРЦ Рів’єра в Одесі.

Gepur — український бренд жіночого одягу, який був створений в 2010 році як перший на українському ринку, що працює у форматі Fast fashion. Такий формат має на увазі швидке оновлення продукції бренду, що дозволяє постійно підлаштовуватися до мінливих тенденцій світу моди. Сьогодні компанія регулярно бере участь в міжнародних fashion-виставках, а також випускає спільні колекції зі знаменитостями.

З 2016 Gepur став володарем премій «Бренд року» і «Фаворит року» за результатами незалежного голосування українських споживачів.

«Дизайнери Gepur презентують нові колекції кожного тижня, оновлюючи асортимент з одягу, взуття та аксесуарів в класичному, повсякденному, романтичному, офісному та стилі casual — вибирайте те, що вам сподобається.» — ділиться зпіввласник компанії Gepur, Катерина Садовська.

Площа одеського магазину складає 135 кв. м. і розташований в центрі fashion галереї ТРЦ Рів’єра між магазинами Walker і Cropp Town, біля магазинів Stradivarius і Zara.

«Крім великих торгових мереж, які продовжують відкривати нові магазини в ТРЦ Рів’єра, ми хочемо залучити українські бренди, які добре зарекомендували себе серед молодої аудиторії. Gepur, на наш погляд, має високий потенціал для розвитку, вже має сильні позиції онлайн і успішний досвід роботи в ТРЦ. Новий магазин органічно доповнить торгову галерею, надавши нашим відвідувачам якісний клієнтський досвід і постійно поновлює колекції »- коментує Юлія Гуменська, директор з оренди ТРЦ Рів’єра.

Офіційне відкриття магазину відбудеться з 26 по 28 липня за участю Катерини Садовської та відомих одеських блогерів. Слідкуйте за подальшими анонсами.

Довідка

ТРЦ Рів’єра — один з найбільших торгово-розважальних центрів у південному регіоні — 66.000м2.

Побудований в Одесі на Південній дорозі 101А в 2009 році.

Якірні орендарі: Auchan, Inditex, Multiplex, Leroy Merlin, LPP, Ultragroup, MNS, New Yorker, Marks & Spencer, Comfy, Спортмастер

Нагороди: «Кращий сімейний торговий центр України» (2018) Ukrainian Real Estate Club; «Кращий торговий центр Одеси» (2018) Retail Awards; «Кращий Event mall в регіонах» (2018) Best Retail Project; «Кращий набір орендарів» (2018) Ukrainian Real Estate Club; «Кращий торговий центр Одеси» (2017) Retail Awards

Сайт: Riviera.com.ua

Оренда торгових приміщень: yuliia.humenska@riviera.com.ua

Оренда острівних площ: ian.shkuro@riviera.com.ua

Розміщення реклами: marina.sharmanova@riviera.com.ua