Тільки в магазині АЛЛО в ТРЦ Рів’єра з 11 по 26 квітня 2019 року, купуй на суму вiд 1999 гривень в одному чеку, реєструй чек бiля стiйцi адмiнicтратора ТРЦ та отримай шанс виграти iPhone Xs Max або один з 5 подарункових сертифікатів на суму 500 гривень, розіграш яких відбудеться 11 травня 2019 року в ТРЦ Рів’єра.

Короткi умови:

1. Зробити покупку будь-якого обраного товару в незалежності від здійсненої форми оплати ( готівкою, безготівковий платіж, оплата частинами або придбання товару в кредит, тощо) в магазині «Алло» в ТРЦ Рів’єра на суму від 1999 грн, в період з 11 по 26 квітня 2019 року.
2. Зареєструватися на стiйцi бiля адмiнicтратора ТРЦ до 26 квітня 2019 року;
3. Прийти в ТРЦ Рівєра 11 травня  не пізніше 15:00 для прийняття участі в концертній програмі та розіграші призів;
Важливо:

1 чек підлягає реєстрації тільки один раз.

Розіграш буде проходити тільки серед зареєстрованих учасників.

Обов’язкова особиста присутність під час розіграшу та наявність документів, що підтверджують особистість.

Механiка розiграшу: Випадковим чином за допомогою сервісу random.org в зазначеному ТРЦ буде обрано 6учасників, які отримають можливість витягнути 1 з 6подарункових мішечків. Той учасник, в мішечках якоговиявиться картка із  смартфону отримає iPhone Xs Max. В залишившихся п’яти мішечках будуть картки iз зображенням подарункового сертифікату на суму 500 грн.

За для уточнення інформації про умови та місце проведення розіграшу, порядку участі в даній акції дізнайтесь у адмiнicтратора ТРЦ.

 

Органiзатор: ФОП Петраш