В грудні 2019 року в Riviera Shopping City відкриється новий ресторан швидкого обслуговування МакДональдз.

МакДональдз — світовий лідер в галузі швидкого обслуговування і налічує понад 35 000 закладів у більш ніж 120 країнах світу, які щодня обслуговують близько 70 мільйонів відвідувачів. Україна стала 102-ю країною, де почала розвиватися мережа МакДональдз.

Це 92-й ресторан мережі швидкого обслуговування в Україні та 32-й — нового формату з досвідом майбутнього для відвідувачів.

Ресторан розташований на другому поверсі ТРЦ Riviera, по вул. Південна дорога, 101А.

У ресторанах МакДональдз нового формату впроваджуються технології і процеси, які допомагають зробити обслуговування швидшим, а досвід перебування в ресторані — приємнішим.

 

Що буде в МакДональдз в ТРЦ Riviera:

— 4 термінали самообслуговування, що дозволяють відвідувачам спокійно і без поспіху оглянути всі страви з меню в електронному форматі, зробити замовлення і оплатити його за допомогою картки;

— Новий принцип роботи касової зони. Каси розділені на дві частини — для замовлення і отримання страв – для зручності відвідувачів і зменшення часу очікування;

— «Приготовлено для тебе»: можливість додавати або прибирати інгредієнти з бургера на свій смак.

Зона посадки в ресторані буде займати близько 300 м2 і розрахована на 180 посадкових місць. Новий ресторан працюватиме щодня з 8:30 до 23:00 години і запропонує всі позиції, представлені в Україні. Дизайн фуд-корту виконаний в поєднанні стилів loft & eco. Завданням було не просто розширити зону посадки, а йзробити її функціональною, світлою і зручною для клієнтів ТРЦ Riviera.

«Ми дуже ретельно підходимо до процесу підбору операторів і до формату, спираючись, головним чином, на дослідження попиту з боку наших відвідувачів. Вперше в Одесі МакДональдз відкривається на фудкорті торгово-розважального центру і це стане відправною точкою процесу реконцепції зони харчування в ТРЦ Riviera. Зараз ми в процесі відбору операторів, які доповнять МакДональдз в цій зоні і зможуть запропонувати нашим відвідувачам якісний продукт і сервіс »- коментує директор з оренди ТРЦ Riviera Юлія Гуменський.

 

Команда з маркетингу ТРЦ Riviera планує до відкриття розважальну програму з шоу-анімацією, фото-зонами, подарунками відвідувачам і інтерактив для маленьких гостей. Нагадаємо, що нещодавно в ТРЦ Riviera відкрився дев’яти зальний кінотеатр Multiplex, з першим в Україні залом з технологією Screen X. МакДональдз розташується якраз по сусідству з Multiplex на 2-ому поверсі ТРЦ Riviera.

 

Довідка

МакДональдз — один із найбільших іноземних інвесторів в Україні: компанія вклала в розвиток мережі та інфраструктури майже 300 млн доларів. Сьогодні в компанії працює понад 9300 осіб. За результатами щорічних досліджень глобальної консалтингової компанії з питань менеджменту Hay Group, компанія МакДональдз в Україні входить до трійки лідерів у всеукраїнському рейтингу «Кращі компанії для лідерів». МакДональдз в Україні вже кілька років поспіль є одним з найкращих українських роботодавців за результатами дослідження задоволеності співробітників в рейтингу «Найкращі роботодавці України».

ТРЦ «Рів’єра» розташований на вул. Південна дорога 101А с. Фонтанка, Одеської області, в двадцяти хвилинах їзди від центру Одеси і 5 хвилинах від поселення Котовського.

У ТРЦ Riviera представлені ексклюзивні для Одеси магазини — Ашан, Zara, Bershka, Pull & Bear, Oysho, Stradivarius, De Facto, Marks & Spencer, NYX, Intimissimi, Calzedonia, Tezenis, Leroy Merlin, New Balance, Gepur.

Нагороди ТРЦ Riviera: «Кращий сімейний торговий центр України» (2018) Ukrainian Real Estate Club; «Найкращий торговий центр Одеси» (2018) Retail Awards; Нагорода «Кращий Event mall в регіонах» (2018) Best Retail Project; «Найкращий набір орендарів» (2018) Ukrainian Real Estate Club; «Найкращий торговий центр Одеси» (2017) Retail Awards.

Сайт: Riviera.com.ua

Оренда приміщень: yuliia.humenska@riviera.com.ua

Маркетинг і оренда островів: ian.shkuro@riviera.com.ua

Реклама: marina.sharmanova@riviera.com.ua