Наближається «Black Friday 2019» в ТРЦ Riviera, а це означає великі знижки до 80% тільки 29 листопада по 1 грудня!
Так !!! Black Friday в ТРЦ «Riviera» проводиться 3 дні. Практично всі бутики на території торгово-розважального центру пропонують різноманітні знижки, що досягають 80%.
Оскільки ТРЦ «Riviera» зібрав в собі всі найкращі бренди, в Black Friday 2019 тут можна буде придбати безліч усього цікавого та корисного.
Брати участь в акції будуть такі марки, як AUCHAN, COMFY, ZARA, LC Waikiki, Спортмастер, JYSK, Marks & Spencer, New Yorker, Stradivarius, Pull & Bear, Bershka, Calzedonia, Megasport, OYSHO, House, Reserved, Milange, Under Armor, Respect, Vinzer Home, O Bag, Tezenis, Intimissimi, Multiplex і багато інших.
Для зручності покупців магазини, які беруть участь в акції, будуть відзначені спеціальними стікерами.

Розважальна програма до «Black Friday» в ТРЦ «Riviera» буде дуже яскравою! Виступи дитячих колективів з шоу-програмою, безкоштовна дитяча анімація, яскраві фото-зони, безкоштовна beauty зона і живий концерт симфонічного оркестру «BLACK SEA ORCHESTRA». Стартуємо о 18:00 біля магазину Lolly Pop!

Як і у звичайні дні в ТРЦ «Riviera» пропонують хороший відпочинок не тільки для дорослих, але і для дітей. Спеціально для маленьких відвідувачів в торговому центрі є парк розваг «Леопарк», де діти можуть відпочити після шопінгу, і кінотеатр «Multiplex». Відмінні дитячі подарунки можна підібрати в «Будинок іграшок» і «Baby Бум».

Проведення щорічної чорної п’ятниці — традиція, що прийшла до нас з Америки. Black Friday — це день, коли практично всі магазини міста влаштовують розпродаж з величезними знижками. Можна придбати як одяг і взуття, так і безліч потрібних і корисних речей для дому, косметику, побутову хімію, техніку, прикраси та багато іншого за найкращими цінами.

Зробити вигідні покупки в році, що минає 2019 Ви зможете з 29 листопада по 1 грудня в ТРЦ «Riviera»!