З 31 жовтня по 3 листопада на всіх гостей ТРЦ Riviera чекали казкові герої, веселі монстри, море розваг і солодощів. Ми та наші гості святкували атмосферно з веселими розвагами. На святі було видовищне шоу монстрів з героями улюблених тематичних стрічок — Монстри на канікулах та Малефісента. Також проходила дитяча анімація від Міста Іграшок у стилі Halloween.

Відбулися виступи танцювальних дитячих колективів та безкоштовний аквагрим з тематичними сюжетами. Найактивніших гостей частували цукерками, а головне — святкові знижки в магазинах! Тож осінь – сезон падіння не лише температури, а й цін у брендових магазинах Riviera Shopping City.

А вже 2 листопада відбулася запальна Halloween Party у Сіті Боулінг! Чарівні конкурси, море подарунків, святковий саунд від ді-джея, а ще «Кривава Мері», смачний пунш і гарбузовий пиріг все це чекало на гостей окрім особливої гри у боулінг.

Друзі, дякуємо, що святкували Halloween зі справжніми монстрами і фантастичними героями в Riviera Shopping City! Ділимося із вами, що Чорна п’ятниця в ТРЦ Riviera відбудеться 29 листопада, тож чекаємо всіх на мегавигідні знижки!