На честь Дня незалежності Рів‘єра влаштувала для своїх гостей арт-фестиваль повітряних кульок Odessa balloon jam— величезна інсталяція українського села та весела райдуга прикрасили Рів’єру. Гості робили сімейні фото, селфі з кульковими героями, ховалися у імпровізованій хаті-мазанці, бавилися з іграшками та весело проводили час. Дякуємо Вероніці Голубєвій, Олексію Тітову, Яні Савіцькіц та багатьом іншим.
Кавер-бенд Кашемір підготував запальну програму, де можна було прослухати популярні хіти. Пізніше на сцену вийшла талановита українська співачка з Києву — BARABANOVA — нове обличчя української музики, яка нещодавно стала талісманом українського футболу, виконавши гімн на фіналі Кубку України з футболу.

Також для дітей провели безкоштовну дитячу анімацію від Будинку Іграшок і розпочав свою роботу шкільний ярмарок, який буде в Рів‘єрі до 1 вересня . Тепер все необхідне для вашої дитини в одному місці — в атріумі торгово-розважального центру Рів’єра біля магазину Глорія Джинс. На ярмарку представлені товари магазину Бебі Бум.

23 і 24 серпня у Південному Парку пройшов ПИВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ! Більше 30 учасників і представників приватних броварень, пабів і пивних ресторанів з усієї України відвідали Одесу, щоб відвідувач зміг спробувати смачний сорт вподобаного пива. Для гостей був представлений фудкорт з величезною різноманітністю м’ясних блюд і різних закусок та спеціальна розважальна програма для дорослих та дітей.

Дякуємо Вам, що прийшли провести вихідні разом із нами. Не прощаватимемося, бо вже 1 вересня пройде святкова програма «Назад до школи» з виступом хореографічних та вокальних колективів міста Одеси. Святковий концерт відбудеться 1 вересня о 14:00. Приходьте до нас всією сім’єю!