ТРЦ Riviera: Виставка собак, Beuty fest by Mary Kay та дитячий ярмарок від BabyБум!

Минулих вихідних у ТРЦ Riviera пройшов триденний Beauty-Fest, протягом якого компанія «Mary Kay» провели Beauty-Fest — безкоштовний експрес-макіяж, консультації із догляду за шкірою від б’юті-експертів Мері Кей, а також конкурси self-love фото вікенд.

А поки мами робили гарний макіяж та наводили красу, діти бавилися разом із Містом Іграшок! Анімація, веселі конкурси, стрибки, пісні — все це чекало на дітей у Riviera. На цих вихідних пройшов ексклюзивний ярмарок від магазину BabyБум. На багато іграшок та одягу надавалася знижка -20%, що було справжнім святом для малечі та батьків.

Також дякуємо всім, хто прийшов 12 жовтня на Всеукраїнську виставку собак усіх порід у Riviera Shopping City! «Мімі-метр» наших гостей зашкалював на повну, купа мокрих носів, дружніх помахів хвостами та відданих поглядів чекали на них. А наші щедрі спонсори Purina дарували друзям найменшим смаколики та різні аксесуари для чотирилапих хвостиків.

Ще одні чудові вихідні разом із Riviera! Запрошуємо Вас святкувати 10-й день народження ТРЦ Riviera разом із нами 20 жовтня! У програмі багато розваг, море подарунків і запальний концерт від мегакрутих Quest Pistols. Приєднуйтесь до святкування та отримуйте 100 000 грн на крутий шопінг в улюбленому ТРЦ — здійснюйте покупку на суму від 1999 грн. одним чеком в магазинах Riviera, реєструйте чек на інфостійці та приходьте на фінал лотереї 20 жовтня о 19:00.