Гарні вихідні видались у Riviera Shopping City! Спішимо поділитись з нашими гостями та читачами приємними новинами, розповісти про великі розіграші від магазинів Comfy та Gloria Jean’s Coffees та подарувати яскравий настрій.

Зовсім недавно у нас відбулося поповнення на торгівельні острівки, тепер ви зможете оновити вигляд свого девайсу у новенькому Цитрус-міні біля Круглого атріуму і третього входу у ТРЦ. А також придбати там новесенькі навушники, блютуз-колонку та багато іншого. Щодо смачного: у Рів‘єрі з‘явилося крутезне тайське «смажене» морозиво Space’n’Roll! Ви цього чекали, а ми зробили. Тепер літо стане прохолодніше та солодше, адже у морозива є цілих 6 космічних смаків, котрі треба обов‘язково скуштувати. А якщо ви не по морозиву, то в нас є альтернатива — Natural bar FRESH POINT, де на вас чекатимуть фруктові та овочеві смузі, натуральні свіжі соки, молочні коктейлі та інші смаколики. Біля гіпермаркету АШАН теж є поповнення, шукайте там острівок з косметикою, всілякими дівочими штуками, приладами для мейк-апу та приємними подарунками для подруги, мами, сестри.

Рівно о 16:00 біля магазину Comfy відбувся шалений розіграш нового смартфону Samsung Galaxy S10e, переможцем став Бурдин В’ячеслав, наші вітання! Все, що потрібно було зробити, щоб взяти участь у лотереї — здійснити покупку у магазині Comfy на суму від 1 гривні та зареєструвати чек на касі магазину. Все просто!

А переможницею розіграшу на подарункову картку на 5000 грн у Gloria Jean’s Coffees стала Бондаревська Юлія! Всього лиш треба було купити у кав‘ярні дві чашки кави, щоб тепер мати величезний запас безкоштовної кави та їжи у Gloria Jean’s Coffees, мабуть, Юлія тепер буде снідати, обідати та вечеряти разом з Gloria Jean’s Coffees та святкувати виграш.

На останне, в нас є ще одна новина! З приходом літа у Рів’єрі оновилися фотозони, шукайте великі букви з написом RIVIERA з моху біля першого входу, зелену фотозону у круглому атріумі ТРЦ та тропічну зону з листами пальм біля Ашану та магазину Кактус!

Дякуємо всім за позитивні вихідні у Рів’єрі, побачимось зовсім скоро — 15 червня у Ніч акцій з концертом «Пара Нормальних»!