У ТРЦ Рів‘єра провели свято для школярів з танцями, музикою, концертом та шаленими розіграшами. Гостей розважали талановиті діти Одеси, діти виконували складні хореографічні номери від танцювального колективу «Ізумруд» та Cheerleadrs By Galaxy Club, співали найпопулярніші хіти та закохували в себе серця глядачів.

На анімації від Будинку Іграшок діти бавились разом зі Спайдерменом, Суперменом та іншими улюбленцями із мультфільмів. А потім на сцену вийшли справжні міжгалактичні герої — Трансформери Оптімус Прайм та Бамблбі із планети Кібертрон, діти у захваті! Також працював шкільний ярмарок від магазину Бебі Бум, де можна було купити шкільну форму або приладдя для гарного навчання.

О 18:00 відбувся фінал розіграшу на 30.000 грн на капсульний гардероб та консультацію імідж-експерта Олени Штогріної від ТРЦ Рів‘єра. Переможницею стала Літка Наталія, вітаємо! За друге місце на 10.000 грн отримав Пельтек Денис. 5 щасливих переможців отримали подарункові сертифікати від магазину Miraton.

Як приємне завершення свята та привітання переможцям відбувся фінальний концерт. Хедлайнери — талановиті вихованці продюсерського центру Star Time, котрі виконали для гостей запалювальний виступ всім своїм дружнім складом від наймолодших виконавців до старшої групи.

Дякуємо, що провели перший день осені з нами! Чекаємо Вас вже у цей четвер, 5 вересня о 19:00 на довгоочікуваному відкритті Multiplex! Нарешті наші гості матимуть змогу дивитися фільми з максимальним комфортом в ТРЦ Рів‘єра!