Ось і пройшло велике свято спорту у Рів‘єрі — Олімпійський день, якого не зустрічали на всьому Олімпі!

Професійні спортсмени і любителі здорового способу життя зібралися у цей день у Рів’єрі, щоб запросити всіх гостей взяти участь у спортивних забігах всією сім’єю. Яскраві емоції та подарунки отримали всі-всі-всі!

Зранку для гостей та покупців виступали талановиті діти з найспортивніших гуртів Одеси. Тут і танці з русалками та медузами були, і акробатичні виступи маленьких спортсменок, і черлідинг з пом-понами. Потім усіх бажаючих запросили на спеціальну зарядку від спортивної студії F1 під керівництвом Вікторії Кудринської та Олега Костанді. Вікторія та Олег розповідали діткам та їх батькам як слід правильно робити ранкову зарядку, як треба тримати спину у планці, як треба присідати та робити стрибки. Та і в цілому розповідали про те, як важливо для нашого здоров’я робити ранкову гімнастику.

Потім відбулася сама епічна подія дня — спортивні змагання. Спочатку організатори провели забіг на велобігах і самокатах від дитячого магазину «Baby Бум», в якому взяло участь близько 20 дітей, кожен з яких отримав по крутезному подарунку від «Baby Бум»! А потім відбувся головний сімейний забіг в ластах по ТРЦ Рів’єра. 8 сімей по 3 людини взяло участь у цьому змаганні! Кожен з учасників повинен був обрати свою «спортивну форму» у вигляді ластів, великого пончику та малого пончику-кругу для дитини та принести до фінішу свій сімейний талісман. Кожна сім‘я виграла свій приз:

4 — 3 місця виграли сертификат від ресторану Дольче піцца на 500 грн — Козловський Дмитро, Босая Валентина, Георгиев Тетяна та Кобзар Маргарита

2 місця виграли сертификат на 1000 грн на покупки у Рів‘єрі —Барановський Олександр, Іщенко-Воловик Таісія

1 місця виграли сертификат на 1500 грн на покупки у Рів‘єрі —
Григорєва Людмила, Апчел-Басаджи Оксана

Також всі, хто отримав перше місце могли скуштувати смачненькі пончики від Donuts Club Riviera! А який би обрали ви, якби виграли? А вже пізніше, у Сіті боулінг відбулася ще одна велика подія дня — турнір з боулінгу, в якому взяло участь близько 60 учасників!

Також нагадуємо, що у ТРЦ Рів‘єра представлено більше 5 професіональних спортивних магазинів, в яких зараз проходять знижки до -50% — прекрасна новина для любителів спорту! Скоріш запрошуємо у магазини Under Armour, New Balance, Puma, Спортмайстер, Megasport, Oysho.

Дякуємо, що провели вихідні яскраво з Riviera Shopping City! Зустрінемося вже зовсім скоро, на святі на честь Івана Купала 6 липня!