Літня Чорна П’ятниця у Riviera Shopping City гучно прогриміла! Магазини підгодовували ексклюзивні знижки до -80%, багато акційних пропозицій та подарунків. Більш ніж 60 магазинів дали максимальні знижки.

З 10:00 до 22:00 відвідувачі тішилися спеціальними знижками, робили фото біля нових фотозон, слухали концерт від кавер-бенду Kashеmir та танцювали разом з PJ-ками, конкурси та змагання за призи розважили відвідувачів, чи це не справжнє чудо у вигляді зимового свята посеред літа?

Новий салон краси MARSO презентував свої послуги у бренд-зоні. Відвідувачки мали можливість зробити макіяж або брови та зробити фотографії у фото-зоні Barbie.

На честь Літньої Чорної П‘ятниці магазин Алло влаштував вікторину, 10 щасливчиків-переможців отримали сертифікати на знижку у магазині.

2 серпня відбувся фінал розіграшу туру до Туреччини від туристичної фірми TUI Riviera. Переможницею розіграшу стала Шульга Юлія, вітаємо!

Дякуємо вам за ці спекотні вихідні разом із ТРЦ Рив’єра, запрошуємо Вас взяти участь у новій лотереї на 30.000 грн на капсульний гардероб та консультацію від фешн-стиліста Олени Штогріної! Період дії акції з 9 серпня по 1 вересня, побачимося на фіналі, хай щастить!