21 липня на базі розважального майданчику «Южный Парк» у ТРЦ Рів’єра відбулася наймасштабніша подія цього літа — «Кубок Чорного моря зі стронгмену»!

Турнір зібрав учасників з різних міст України, серед яких Суми, Хуст, Чернівці, Вінниця, а суддівську команду очолив заслужений майстер спорту України, володар титулу «Найсильніша людина планети» — Василь Вірастюк! Гості Рів’єри навіть не могли зтримати своїх емоцій, раділи та робили селфі з Василем, а потім ділилися враженнями у соц. мережах.

Перед початком змагань відбулася нарада суддів та пресс-конференція щодо турніру, а вже о 17:00 пройшло урочисте відкриття змагань. Спортивна програма була яскравою та мега-відривною: учасники бігали зі штангами, змагалися хто більше вижме кілограмів на грифу, тримали у повітрі тяжку газонокосарку більше хвилини, робили станову тягу на 170 кг та підіймали над головою тяжку гумову кулю.

В запеклій боротьбі перемогу отримав Олександр Кочергін з Чернівців. Друге місце посів сумчанин Андрій Дмітрієв та трійку лідерів закрив стронгмен з міста Хуст — Денис Бережник. Вітаємо переможця та призерів!

Захід продемонстрував глядачам та гостям ТРЦ Рів’єра силу української нації, представники якої неодноразово ставали найсильнішими людьми планети!

Дякуємо Вам за ці вихідні разом з нами, будемо раді бачити Вас всіх вже зовсім скоро, 26 липня на концерті PUPO у Южному парку!