Івана купала в Рів‘єрі! Дякуємо всім за ці щирі вихідні разом з Рів‘єрою!

Цієї суботи у нашому ТРЦ відбулося святкування на честь Івана Купала. Гостей чекала справжня купальська розважальна програма з традиційними обрядами, іграми та забавами. Ми співали пісні, водили хороводи та слухали ліричні виступи кобзарів. Дивилися на виступи талановитих артистів міста Одесса, згадували народні обряди.

Також свято прикрашав фестиваль флористики. Для гостей проводилися майстер-класи з плетіння віночків та оберегів з польових квітів від Ірини Двірного-керівника центру творчості «Країна Чудес», а кожна дівчина з віночнком робила святкове селфі біля наших зелених фотозон. Ми також провели цілу бьюті-битву з плетіння косичок, у якій кожна учасниця виграла свій особливий приз!

Для найменших учасників святкування ми підготували аквагрим, міхенді і блиск тату від б’юті центру «Boni Kasel», усі святкові розписи виконувалися вручну, цього дня ніхто не залишився без яскравого малюнку на тілі.

А вже ввечері на всіх чекав крутезний концерт Green Grey! Народ куражився під баси гітари разом з Дизелем та Муріком, святкуючи літо. У неділю на гостей Южного парку чекав вже новий івент — Маскі-шоу «Атака клоунів», на якому гості сміялися, плакали, відчували єйфорічну легкість , надихаючись фантастичною майстерністю акторів.

Дякуємо за те, що разом водили хороводи, згадували народні обряди та слухали виступи фольклорних гуртів. Побачимося вже зовсім скоро — на Чемпіонаті зі стронгмену з Василем Вірастюком 21 липня!

Не пропустіть, свято для всієї родини в Riviera SHopping City!