Ось і прогримів День Знижок у Рів‘єрі, ділимося з вами враженнями від довгоочікуваного концерту Пара Нормальних просто зараз!

Нарешті всі, хто полює на знижки зірвали великий куш, адже у Рів‘єрі в цю суботу був спекотний день — знижки до -70%. Покупці гуляли коридорами ТРЦ з купою пакетів у руках, сміялися, робили безкоштовний мейкап разом з NYX та просто проводили вихідні з рідними та шаленіли від знижок. Усі магазини підготувалися до свята, запрошували у гості, та радували око гарними вітринами.

Об 11:00 артисти вже були у Рів‘єрі та проводили саундчек, робили селфі, куштували місцеву каву та прогулювалися по ТРЦ, о 19:00 вібулася автограф-сесія з гуртом Пара Нормальних, котрі бажали фанатам усього найкращого та підписували плакати с особливою любовью, а гості робили спільні фото з гуртом та не могли повірити, що бачать їх наживо. А вже о 20:00 у Рів‘єрі спалахнув шалений концерт! Аня та Артем віджилали на сцені на всі 200%, повністю віддавши себе та всі свої ємоції слухачам, а як емоційно та трогаюче вони виконували пісню «Happy End», аж серце завмерло. А Аня навіть не хотіла йти зі сцени, та ділилась наперед, що сумуватиме за Одесою, бо нам так пощастило — у нас є море. Море та ТРЦ Рів‘єра біля самого моря!

Ще з новенького, зустрічайте два нових магазини у Riviera Shopping City — Walker та ПівасовЪ. У першому ви завжди знайдете наймодніше взуття та аксесуари для чоловіків та жінок, а у другому — пиво, багато пива та смаколиків до нього.

У неділю у Леопарку відбувся соціальний спектакль «Шукаю свою людину» від театральної студії Маленькі ролі, присвячений друзям нашим молодшим. Діти, які виступали, а їх було аж 50, заохочували всіх не бути байдужими до тварин та притулків. Метою заходу було знайти будинок самим добрим, вірним і відданим друзям — собакам. В основі п‘єси лежить повість Костянтина Сергієнка «До побачення, яр» про безпритульних собак. Глядачі були приголомшені тим, як діти співчувають тваринам, якою гострою соціальною проблемою зараз є ставлення людини до тварин, та просто прожили цю годину ємоціями дітей на сцені.

Щиро дякуємо вам за ці вихідні з нами! Чекаємо на вас зовсім скоро, 23 червня на головній спортивній події у Рів‘єрі цього літа — Олімпійському дні!