Sorry, this entry is only available in Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Gepur – український бренд жіночого одягу, який був створений в 2010 році як перший на українському ринку, що працює у форматі Fast fashion. Такий формат передбачає швидке оновлення продукції бренду, що дозволяє постійно підлаштовуватися до мінливих тенденцій світу моди. Компанія регулярно бере участь в міжнародних fashion-виставках, а також випускає спільні колекції зі відомими особистостями.

У 2016 Gepur став володарем премій «Бренд року» і «Фаворит року» за результатами незалежного голосування українських споживачів.

«Дизайнери Gepur презентують нові колекції кожного тижня, оновлюючи асортимент одягу, взуття та аксесуарів в класичному, повсякденному, романтичному, офісному та стилі casual – вибирайте те, що вам сподобається», – ділиться зпіввласниця компанії Gepur Катерина Садовська.

Площа одеського магазину складає 135 кв. м. і розташований в центрі fashion галереї ТРЦ Riviera між магазинами Walker і Cropp Town, біля магазинів Stradivarius і Zara.