Sorry, this entry is only available in Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Одеська асоціація любителів кішок і Rolandus Union International запрошують на виставку котів RUI Cat Show в рамках XVI Відкритого Чемпіонату України!

Різноманітність порід і забарвлень! Американська система суддівства, спрямована на видовище заходу. Кваліфіковані експерти міжнародного рівня.

На виставці кожен кіт, кішка, кошеня буде продемонстрований відвідувачам експертами мінімум шість разів. Ви зможете почути опис стандарту кожної представленої на виставці породи, а також якості кожного виставляється тваринного безпосередньо від експертів. Заводчики і власники тварин будуть раді поспілкуватися з Вами на котячі теми, і продемонструють Вам своїх вихованців особисто.

На виставці відкритий Exhibition class, що означає, що Ви зможете купити вподобаного кошеня як для душі, так і для виставок або розведення.

В кінці кожного дня виставки експерти проведуть Финал котят і Фінал дорослих тварин. Кращі 10 кошенят і кращі 10 дорослих тварин буду нагороджені розетками, кубками та призами, а також потраплять до рейтингу Rolandus Union International.

Під час проведення виставки відвідувачі зможуть проголосувати за вподобаного котика чи котика, написавши на вхідному квитку номер тварини, і опустивши квиток в спеціальний бокс, встановлений біля входу. За результатами голосування відвідувачів трійка переможців отримає чудові призи від спонсорів !!!

Місцезнаходження: ТРЦ «Рів’єра» 2 поверх

Вартість вхідного квитка дорослий 60 грн, дитячий 40 грн!

 

Подробиці за телефоном 0508371582