Sorry, this entry is only available in Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Тільки в магазині АЛЛО в ТРЦ Рів’єра з 11 по 26 квітня 2019 року, купуй на суму вiд 1999 гривень в одному чеку, реєструй чек бiля стiйцi адмiнicтратора ТРЦ та отримай шанс виграти iPhone Xs Max або один з 5 подарункових сертифікатів на суму 500 гривень, розіграш яких відбудеться 11 травня 2019 року в ТРЦ Рів’єра.

Короткi умови:

1. Зробити покупку будь-якого обраного товару в незалежності від здійсненої форми оплати ( готівкою, безготівковий платіж, оплата частинами або придбання товару в кредит, тощо) в магазині “Алло” в ТРЦ Рів’єра на суму від 1999 грн, в період з 11 по 26 квітня 2019 року.
2. Зареєструватися на стiйцi бiля адмiнicтратора ТРЦ до 26 квітня 2019 року;
3. Прийти в ТРЦ Рівєра 11 травня  не пізніше 15:00 для прийняття участі в концертній програмі та розіграші призів;
Важливо:

1 чек підлягає реєстрації тільки один раз.

Розіграш буде проходити тільки серед зареєстрованих учасників.

Обов’язкова особиста присутність під час розіграшу та наявність документів, що підтверджують особистість.

Механiка розiграшу: Випадковим чином за допомогою сервісу random.org в зазначеному ТРЦ буде обрано 6учасників, які отримають можливість витягнути 1 з 6подарункових мішечків. Той учасник, в мішечках якоговиявиться картка із  смартфону отримає iPhone Xs Max. В залишившихся п’яти мішечках будуть картки iз зображенням подарункового сертифікату на суму 500 грн.

За для уточнення інформації про умови та місце проведення розіграшу, порядку участі в даній акції дізнайтесь у адмiнicтратора ТРЦ.

 

Органiзатор: ФОП Петраш