Sorry, this entry is only available in Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Чи плануєте разом з колективом підсумувати досягнення за минулий рік і разом же весело зустріти наступний? Все це Ви можете довірити нам!

Якщо Вам набридли нудні вечірки у вигляді банальних застіль, то ми можемо запропонувати Вам корпоративні заходи в стилі «Спорт + відпочинок»: фуршет до 300 осіб, банкет до 120 чоловік, 16 доріжок боулінгу, 8 більярдних столів, караоке зал оснащений професійною системою Evolution PRO, танцпол з ді-джеєм, проектор з великим екраном, проведення турніру з боулінгу серед ваших гостей і багато іншого!

Для корпоративних клієнтів діє гнучка система знижок і спеціальний корпоративний тариф на гру в боулінг! Насолоджуйтеся святом в Сіті Боулінгу! Ніщо не здатне так згуртувати колектив, надихнути товаришів по службі на самовіддану працю в згуртованій команді, як спільні корпоративні свята. Ми зможемо запропонувати різні варіанти свята на будь-яку кількість людей і будь-який бюджет, створимо всі умови для комфортного приватного відпочинку і для проведення корпоративних заходів.

Насолоджуйтеся святом в Сіті Боулінгу!

Контакти: 067-32-44-112 Адміністратор