Sorry, this entry is only available in Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Купуй в Алло зi знижками до 30%!
Лише з 31 жовтня по 3 листопада

Приходь та купуй:

Yes Екшн-камери та дрібна побутова техніка зi знижками 5%
yes Телефони та планшети (окремi моделi) зi знижками 7%
yes Гаджети, АКБ, Wi-Fi роутери зi знижками 10%
yes Аксесуари до ІТ та до ТБ зi знижками 25%
yes Аксесуари зi знижками 30%

Та ще багато товарiв iз … ЖОСКИМИ ЗНИЖКАМИ!

Подробицi у продавцiв-консультантiв у магазинi Алло, в якому проводиться акцiя.

Акція діє 31 жовтня по 3 листопада (або доки акційний товар є у наявності) в магазинi «Алло» за адресою:

ТРЦ “Рів’єра”, Лиманський р-н, сільська рада Фонтанська, Комплекс будівель та споруд №1

В рамках акції споживачі, мають право отримати знижку від 5% до 30% на товари з наступних категорiй: Екшн-камери та дрібна побутова техніка; Гаджети; Носимі гаджети (крім Apple, Samsung); Wi-Fi роутери; Переносні АКБ; Аксесуари; Технічні аксесуари; Захист екрану; Аксесуари до ТБ; Аксесуари до планшетів і книг; Аксесуари до ІТ; Телефони; Термінали (крім Apple, Samsung та товарів, які приймають участь в інших акціях); КТ Планшети (крім Apple, Samsung, Huawei і товарів, які приймають участь в інших акціях).
Вище вказана акція не діє на придбання товару у розстрочку або на умовах споживчого кредиту. Грошовий еквівалент знижки не виплачується. В разі участі вищезазначених товарів в інших акціях, покупець має право вибору тільки однієї з діючих акцій. Детальні умови акції, перелік магазинів, що беруть участь в акції, дізнайтесь за телефоном гарячої лінії: 0-800-300-100. Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів (Київстар, Vodafone, Life) в межах України безкоштовні. Компанія залишає за собою право змінити умови.