Sorry, this entry is only available in Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Підготували для вас інформацію щодо виступів артистів на нашому Хіп-хоп фестивалі у Південному парку 25 травня, щоб ви могли заздалегідь налаштуватися на позитив та гарний настрій! 

DILLADANK & XXV КАДР 

INSTAGRAM: @xxvkadr & @xxvkadr

 Лідери київського об’єднання DIRTY FLAT вже не перший рік показують якісні та запам’ятовуючіся виступи, накриваючи хвилею енергії зали будь-якої величини.  За плечима у артистів численні виступи в Києві, Харкові, Запоріжжі та Москві.

 LIL MAGG – MC, Hip-Hop, Реп виконавець

INSTAGRAM @iamllmagg, вона ж Малятко Magg – реп-виконавиця з України.  Почала займатися музикою і написанням текстів в 2011-му році, і стрімко увірвалася в андеграунд-тусовку.  За 8 років випустила безліч матеріалу під творчим іменем Малятко Мagg.  Географія виступів досить велика: від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня України, Росії.  Учасниця Pitbull Battle, Голос Вулиць від Gazgolder.  Протягом творчого шляху качала як на вулицях, невеликих вечірках, так і на масштабних концертах, таких як Syrup, Hotline, Kyiv Music Days, Лютий Хіп-Хоп.

ORIGINAL.DIZZY (MC) 

INSTAGRAM @Original.Dizzy 

Почав займатися музикою і написанням текстів ще в першому класі, коли український реп тільки починався, як явище.  Тоді відбулося зародження проекту Коментарів Без.  За деякий час цей запал затих до 2012 року, в момент створення об’єднання Південне Бугово, в складі якого було випущено ряд треків, організовано і проведено ряд концертів від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня України, Росії, Білорусі.  Переможець фестивалю HIPHOPEN ’14 в складі групи Ближче До Сонця.  Протягом усього творчого шляху качав як невеликі вечірки, так і більш масштабні концерти, розігріви популярних на той момент артистів, таких як Пісочні Люди (збіднена Каста), Гуф, ОУ74, Murovei, тбілі, Каже Обойма, 4atty aka Tilla та інші.

Budini (MC, Hip-Hop, реп виконавець) INSTAGRAM @budini_pm80.3 

Почав займатися музикою і написанням текстів у далекому 2006-му році, коли український реп тільки починав заявляти про себе.  За більш ніж 10 років випустив безліч матеріалу як сольно так і у складі колективів в яких був: «Ближче До Сонця» і «Південне Бугово».  Географія виступів доволі велика від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня України, Росії, Білорусі.  Переможець фестивалю HIPHOPEN ’14 в складі групи Ближче До Сонця.  Протягом усього творчого шляху качав як невеликі вечірки, так і більш масштабні концерти, розігріви популярних на той момент артистів, таких як Пісочний Люди (збіднена Каста), Гуф, ОУ74, Murovei, Гіга, тбілі, Каже Обойма, 4atty aka Tilla, АК47  і інші.