Sorry, this entry is only available in Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Black Friday в 2019 році в Riviera тривала 3 дні – з 29 листопада по 1 грудня.
Тисячі людей вже з ранку п’ятниці 29 листопада до відкриття fashion-галереї, очікували старту продажів, і весь день до закриття тривав ажіотаж.
Більшість магазинів анонсували знижки на 3 дні, тому було не тісно і всі охочі купили бажані товари за найкращими цінами в комфортній обстановці.

Поки гості робили покупки, для бажаючих розваг була організована шоу програма. Безкоштовна дитяча анімація, beauty-кут і фотозони. Особливе захоплення викликав концерт симфонічного оркестру Black Sea Orchestra зі своїми версіями відомих хітів.
А також організатори подарували сертифікати на покупки в магазинах. Переможцями стали Сергєєва Наталя, Максимов Максим, Шауро Валерія, Вадим Силенко, Репетуева Наталія, Юлія Кудлач, Литвинюк Віктор, Поклонська Анна, Бардук Ірина, Олег Репетуев, Куликов Денис і Богдан Білоконь.
На другий день відвідувачи брали участь у Дні Безпеки Skoda з тест-драйвом нових автомобілів марки.
1 грудня пройшов благодійний фестиваль Парад чарівних капелюхів, метою якого було зібрати кошти для частування дітей з малозабезпечених сімей. Дякуємо Оксана Бублікова за казкове свято.

У грудні Вас чекають нові емоції!
– 7 грудня День Народження NYX Professional Makeup
– 14 грудня автограф-сесія Анжеліки Терлюгі в New Balance
– 15 грудня Home me fest
– 21-22 грудня Гешефт Garage Sale на тему Космос
– 27-30 грудня Ярмарок подарунків і Новорічні вистави
– А також конкурс Новорічних вітрин серед магазинів!

ТРЦ Riviera – місце яскравих подій.