Sorry, this entry is only available in Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Минулої суботи о 18:00 біля інформаційної стійки ТРЦ Рів’єра було визначено ім’я переможця розіграшу 10.000 грн на покупки у Рів’єрі, виграла Хорошенко Наталя, вітаємо! Під сотню відвідувачів зібралося, щоб дізнатися ім’я того самого щасливчика, але цього разу він був єдиний. Все, що потрібно було зробити — здійснити покупку на суму від 1500 гривень одним чеком в магазинах Obag, Privado, Bags etc, Vivat, зареєструвати чек на інфо-стійці ТРЦ та прийти на розіграш.

Вже 23 вересня стартує нова лотерея – 100.000 гривень отримають 10 щасливчиків, які зроблять покупки у Рів’єрі с 23 вересня по 20 жовтня. ТРЦ «Рів’єра» відзначає свій 10-ий День народження. На честь цього ми запланували для вас концерт Quest Pistols Show.

Цих вихідних, 28 та 29 вересня, у ТРЦ «Рів’єра» відбудеться благодійний фестиваль Home Me Fest. 28 вересня ви зможете вибрати собі буркітливого кота, 29 вересня чекаємо всіх, хто давно мріє про собаку.

ТРЦ «Рів’єра» – місце яскравих вражень!