Sorry, this entry is only available in Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Пройшла масштабна конференція з ресторанного бізнесу RestoConf 2019 у Riviera Shopping City!

На цих вихідних у скляній оранжереї ТРЦ Riviera пройшла гучна подія — усі топ-ресторатори України зібралися в одному місці та ділилися знаннями, інсайдами та давали корисні поради. Більше 1.000+ учасників відчули WOW-ефект від Конференції, від корисності контенту до найкрутішої атмосфери. Це був необмежений простір для партнерств і нетворкінгу

Виступали кращі ресторатори України: Сава Лібкін (Одеса), Діма Борисов (Київ), Олександр Половіткін (Одеса), Максим Храмов (Київ), Дмитро Деркач (Київ), Олександр Мусатов (Київ), Володимир Куліков (Одеса), Тарас Маселко (Львів), Евген Клопотенко (Київ), Юхимович Сергій (Одеса), Олександр Соколов (Одеса) та ін.

Для гостей влаштували велику експо-зону, частували ексклюзивною продукцією під час кава-брейку. Також працювала лаунж-зона з кальянами від Radioactive і напоями, а ввечері відбулася вечеря зі спікерами для VIP учасників. Кожен міг обмінятися контактами, дізнатися нове, а також отримати подарунки від спонсорів і партнерів на більш ніж 300.000 грн. Знання, якими ділилися спікери були спрямовані на те, щоб кожен ресторатор міг створити прибутковий заклад і зробити гостей щасливими.

Дякуємо, що провели ці вихідні із користю у ТРЦ Riviera! Будемо раді бачити Вас вже на цих вихідних на святкуванні Дня Студента разом із кінотеатром Multiplex 19.11. Початок о 14:00, побачимося у центральному атріумі!