Sorry, this entry is only available in Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

5 вересня в Одесі відкрився новий кінотеатр Multiplex в ТРЦ Рів’єра.
Постійні відвідувачі ТРЦ Рів’єра і жителі Суворовського району Одеси дуже чекали новий кінотеатр в Рив’єрі, це відразу видно по великій кількості глядачів в перші дні відкриття нового кінотеатру.
На відкритті розіграли безліч подарунків серед знавців кіно, святкове оформлення, фото-зона і частування з поп-корну і пончиків потішити відвідувачів ТРЦ Рів’єра.
Після святкувань всіх запросили тестувати нові екрани та крісла, відбулась прем’єра другої частини кінострічки «ВОНО».
Після святкового обрізання стрічки і конфетті, всі охочі могли оцінити крутість нового кінотеатру.

Новий кінотеатр Multiplex на 2-му поверсі ТРЦ Рів’єра. Загальна місткість 1310 місць. У 9-ти зальному кінотеатрі працює маркет снеків, Поп-корну і напоїв, наприклад купивши один стакан Pepsi можна пити його безлімітно. VIP зал розрахований на 44 місця на ультра комфортних кріслах-Реклайнерах, а також є зал на 38 місць зі зручними кріслами пуфами.
У ролі гардероба для зберігання речей працюють шафки lockers. Ігрова зона для дітей з аніматорами та нянею, від 2 років до 7 років. Унікальний дизайн залу очікування в стилі bauhaus з диванчиками і столиками. Квиток на сеанс буде стартувати від 60 грн і до 200 гривень. Більше на офіційному сайті: https://multiplex.ua/ua

У суботу 7 вересня у центральному атріумі ТРЦ Рів‘єра відбувся концерт здля кіноманів — для відвідувачів виступали музичні гурти Bitter Blooms та жіночий струнний квартет Sound Storm. Гурти виконували саундтреки до популярних кінофільмів, дивували слухачів тонкістю звуку та дарували море позитивних емоцій.

Нагадуємо вам, що з 7 по 21 вересня у нашому ТРЦ проходить акція «Купуйте сумки — вигравайте 10.000 грн», для участі потрібно зробити покупку у магазинах аксесуарів та зареєструвати чек на інфо-стійці та бути присутнім на розіграші 21 вересня о 18:00 у круглому атріумі. Бажаємо успіхів та не прощаємось!