Чи плануєте разом з колективом підсумувати досягнення за минулий рік і разом же весело зустріти наступний? Все це Ви можете довірити нам!

Якщо Вам набридли нудні вечірки у вигляді банальних застіль, то ми можемо запропонувати Вам корпоративні заходи в стилі «Спорт + відпочинок»: фуршет до 400 осіб, банкет до 120 чоловік, 16 доріжок боулінгу, 8 більярдних столів, караоке зал оснащений професійною системою Evolution PRO , танцпол з ді-джеєм, проектор з великим екраном, проведення турніру з боулінгу серед ваших гостей і багато іншого! Для корпоративних клієнтів діє гнучка система знижок і спеціальний корпоративний тариф на гру в боулінг!

Насолоджуйтеся святом в Сіті Боулінгу! Ніщо не здатне так згуртувати колектив, надихнути товаришів по службі на самовіддану працю в згуртованій команді, як спільні корпоративні свята.

Ми зможемо запропонувати різні варіанти свята на будь-яку кількість людей і будь-який бюджет, створимо всі умови для комфортного приватного відпочинку і для проведення корпоративних заходів. Насолоджуйтеся святом в Сіті Боулінгу!

Контакти: Адміністратор 067-32-44-112