5 липня

Чай дня в «Світ Чаю»!

Етнічний південноамериканський напій «Мате» Ай Кью «з додаванням гінкго, шматочків гуави, насіння гуарани, цедри апельсина, квітів апельсина і блакитної мальви. Володіє бадьорить дією, що стимулює мозкову і фізичну діяльність.

 

16 липня

Чай дня в «Світ Чаю»!

Чорний чай одного з найкращих чайних районів світу. Унікальні кліматичні умови високогір’я поліпшують смакові якості напою, який має ніжний мускатний смак, вишуканий букет, неповторно тонкий і колоритний аромат. «Дарджилінг № 28» містить значну кількість чайної бруньки.

 

17 липня

Чай дня в «Світ Чаю»!

Чорний в’єтнамський чай «Клеопатра» з додаванням суцвіть мальви, пелюстків соняшника, троянди, шматочків ананаса і родзинок. Королівський напій з дивним смаком і ароматом.

 

18 липня

Чай дня в «Світ Чаю»!

Особливий крупнолистовий китайський чай з провінції Юннань, віком не менше 5 років з додаванням зеленого мате, шматочків шипшини, яблук та листя лимонного дерева. Підбадьорливий і корисний для організму!

 

19 липня

Чай дня в «Світ Чаю»!

Китайський зелений чай з провінції Хунань. «Зелений равлик», при заварюванні, дає настій світло-золотистого кольору з приємним солодкуватим смаком. Легкий і смачний китайський чай.

 

22 липня

Чай дня в «Світ Чаю»!

Особливий крупнолистовий китайський чай з провінції Юннань з додаванням пелюсток троянди і полунично-вершковим ароматом.

 

23 липня

Чай дня в «Світ Чаю»!

Китайський чорний чай «Золоті голки» з провінції Хунань. Чай містить велику кількість типс — листових нирок чайного куща. При заварюванні дає настій золотистого кольору з приємним солодкуватим смаком, який неможливо забути.

 

24 липня

Чай дня в «Світ Чаю»!

Натуральна фруктова суміш на основі яблук з додаванням кори касії, шматочків ананаса, папайї, смородини і буряка, пластівців кокоса, обсмаженого мигдалю і попкорну.

 

25 липня

Чай дня в «Світ Чаю»!

Чорний в’єтнамський чай «Дика вишня» володіє приємною атмосферою східного саду. Неймовірний смак чаю з додаванням шматочків вишні і ароматом вишневої кісточки.

 

26 липня

Чай дня в «Світ Чаю»!

Чай «Молочний Оолонг» — це китайський напівферментований чай, який є безсумнівним фаворитом жінок всього світу. Дає світло-зелений настій з тонким вершковим ароматом, який запам’ятовується на все життя.